O mnie

Moje zdjęcie
I love traveling but only when I am comming back to Krakow. Drinking cafe, watching people,discuss about daily things.. just life. I like to travel around the world and participate in educational seminars, conferences and debates. I want to bring them closer to those who can't be there physically

poniedziałek, 21 marca 2011

JOB in education for polish speaking people

Praca dla koordynatora/koordynatorki projektu

Fundacja Partners Polska poszukuje koordynatora/koordynatorki trzyletniego
projektu edukacji rozwojowej finansowanego przez Komisję Europejską – „MDG15”.
Głównym celem tej międzynarodowej inicjatywy realizowanej równocześnie
w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Rumunii, Irlandii, Indiach i
Senegalu jest zwiększenie świadomości uczniów i nauczycieli szkół średnich na temat
problematyki globalnego rozwoju, a w szczególności postępów w realizacji Milenijnych
Celów Rozwoju.

Zakres obowiązków:
• Współpraca z zagranicznymi partnerami
• Współpraca z polskimi nauczycielami i pedagogami
• Organizacja warsztatów i szkoleń w Polsce i za granicą
• Promocja projektu
• Zarządzanie budżetem projektu
• Sporządzanie raportów z przebiegu działań.

Wymagania:
• Wiedza z zakresu problematyki globalnego rozwoju
• Doświadczenie współpracy z pedagogami i pracownikami naukowymi
• Doświadczenie trenerskie
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka
francuskiego będzie atutem)
• Udokumentowane doświadczenie koordynacji projektów o wartości powyżej
25 000 EUR

Warunki zatrudnienia:
• Umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu
motywacyjnego na adres edukacja@partnerspolska.pl do 31 marca 2011.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz